Друга сесія Teacher Activity Group для вчителів англійської мови

Методисти 29.11.2019 Новини Переглядів 173

26 листопада на базі КУ «Лисичанський методичний центр» відбулася зустріч вчителів англійської мови. Це вже друга сесія TAG (Teacher Activity Group) у рамках проекту Британської Ради в Україні “Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді”.

На початку зустрічі методист Тесля Ольга презентувала теоретичний матеріал за темою «Інтегровані уроки як метод всебічного розвитку особистості здобувачів освіти», ознайомила вчителів англійської мови з  методичними рекомендаціями щодо проведення інтегрованих  уроків. Бєлодєдова Олена (вчитель англійської мови ЛСШ№8), Білицька Олена (вчитель англійської мови ЗЗСО№13) та Чумаченко Наталія (вчитель англійської мови ЗЗСО№18) поділилися своїми ідеями, досвідом  викладання в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»  та  підготовкою в старших класах до Зовнішнього незалежного оцінювання.

Попереду нові зустрічі і сподіваємося, що вчителі англійської мови закладів загальної середньої освіти міста будуть і надалі удосконалювати свою професійну діяльність і поглиблювати знання методики викладання англійської мови з урахуванням сучасності.Залишити коментар