Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку

Методисти 29.05.2019 Новини Переглядів 325

23 травня 2019 року вихователь-методист ЗДО № 13 «Ромашка» Світлана  Мамошина взяла участь у Всеукраїнському фестивалі з питань  упровадження інноваційної програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» (м. Київ).  співавтор програмно – методичного комплекту «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»,  ознайомила з поняттями «сталий розвиток», «педагогіка емпаурменту».

Олена Низьковська, науковий співробітник відділу засобів навчання та обладнання державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», акцентувала увагу учасників на організації  дослідно-експериментальної роботи з упровадження сталого розвитку в дошкільних закладах України у 2015-2019рр.

Головний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, професор  Наталія Гавриш,  розповіла про результати дослідно – експериментальної роботи у 2015-2019рр з упровадження курсу «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».

Ремех Тетяна Олексіївна, завідувач відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, розкрила проблему  підготовки педагогів до  впровадження освіти для сталого розвитку в ЗДО.

Учасники взяли участь у проведені майстер – класів: «Скрапбукінг як засіб формування навичок, орієнтованих на сталий розвиток»  та «Спільна творчість як засіб формування у дітей навичок доброзичливої взаємодії». По завершенню присутні переглянули  відеоматеріали із практики впровадження програми «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» в дошкільних закладах України.Залишити коментар