До уваги керівників ДНЗ: новий конкурс!

Методисти 08.11.2013 Новини Переглядів 1342

МОНУ запрошує талановитих дошкільників до участі у Всеукраїнському фестивалі дитячого театрального мистецтва, який проводиться з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року.  Програма фестивалю укладається  ДНЗ, передбачає охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації театралізованої діяльності. Перелік матеріалів (лист-додаток див. далі) надсилаються до 20 квітня 2014 року на електронну та поштову адресу сектора науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти з позначкою «Фестиваль дитячого театрального мистецтва»: posvita@iitzo.gov.ua., 03035 м. Київ, вул. Метрополита Василя Липківського, 36 каб. 202. Відео матеріали будуть розміщені на освітньому порталі ПедПРЕСА.

Лист МОНУ від 21.10.2013 року за №1/9 – 735

На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 629 від 13 квітня 2011 року,   з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку Міністерство освіти і науки України оголошує проведення з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва (далі – Фестиваль) за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності.

Програма фестивалю укладається дошкільними закладами з урахуванням матеріальних умов, контингенту вихованців, інших чинників та затверджується керівниками закладів. Вона передбачає охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації театралізованої діяльності.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти узагальнюють матеріали про перебіг фестивалю в регіоні та обирають з них один кращий.

Перелік матеріалів: текстова інформація обсягом до 2 сторінок (загальна інформація про дошкільний навчальний заклад, з зазначенням адреси, ПІБ керівника закладу тощо ), 3 – 5 фотографій розміром 20 на 30 (з підписами, у друкованому та електронному вигляді (у форматі JPG, роздільною здатністю 1200×800 ) та відео запис театралізованої діяльності дітей дошкільного віку (до 5 хвилин).

Зазначені матеріали надсилаються до 20 квітня 2014 року на електронну та поштову адресу сектора науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти з позначкою «Фестиваль дитячого театрального мистецтва»: posvita@iitzo.gov.ua., 03035 м. Київ, вул. Метрополита Василя Липківського, 36 каб. 202

Відео матеріали будуть розміщені на освітньому порталі ПедПРЕСА.

Заступник Міністра                                                                                                       Б.М. ЖебровськийЗалишити коментар