До Дня безпечного Інтернету

Методисти 06.02.2019 Новини Переглядів 270

5 лютого 2019 року у світі відзначається  День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” з метою привернення уваги громадськості до створення безпечного інтернет простору для молодших користувачів.

У заходах, присвячених цій даті, взяли активну участь понад 2 тисячі учнів закладів загальної середньої освіти нашого міста. Цьому передувала ретельна підготовка: планування, участь у організаційних вебінарах, добірка інформаційних матеріалів.

Палітра тематичних заходів для школярів була різноманітна: молодші школярі ЗЗСО№5, 24  переглядали мультфільми «Казка про Інтернет» і «Дізнайся, як користуватися Інтернетом безпечно», учні КЗ «ЛСШ№27», ЗЗСО№5 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет та вікторині «Як поводити себе в мережі?».

У рамках Bceyкраїнської акції  #STOP _SEXтинг учні середніх та старших класів ЗЗСО№2, 4, 25, 26  стали учасниками уроків-диспутів  «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», шкільного ВЕБ-КВЕСТу “Безпечний Інтернет”(ЗЗСО№26), тематичних виховних годин «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» (ЗЗСО№24) .

Заклади освіти підтримали ініціативу щодо участі в єдиному онлайн-уроці,  організованому за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Департаменту кіберполіції Національної поліції України та компанії ERC. Участь в цьому онлайн-уроці дала можливість школярам дізнатися багато нового про безпечне користування Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, скачування мультимедійного контенту, а також про те, що може статися в реальному житті через безтурботну віртуальну поведінку.Залишити коментар