До 145-рііччя від дня народження Лесі Українки

Методисти 01.03.2016 Конкурси, Новини Переглядів 1071

У лютому 2016 року учні 1-11 класів взяли участь у  конкурсі «Змагаймося за нове життя», присвяченого українській письменниці Лесі Українці. Цей конкурс протягом 10 років проводився в Автономній республіці Крим і був започаткований громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Канада) за підтримки МОН України, Всекримського товариства зв’язків з українцями  за межами України «Україна – Світ», Ялтинського музею Лесі Українки та інших державних  та громадських організацій.  З 2016 року конкурс відроджується на всеукраїнському рівні. Конкурс проводився  за   номінаціями: «Декламація», «Інсценізація», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Вокал». У міському етапі конкурсу взяло участь 86 учнів різних вікових категорій з 17 шкіл. Найбільш активними  учасниками конкурсу стали учні ЗОШ№6, ЗОШ№2, ЗОШ№4, ЗОШ№9, ЗОШ№13, ЗОШ№26, ЗОШ№30. Роботи учнів –переможців були відправлені до м. Полтава для участі в конкурсі на загальнонаціональному рівні.

(список переможців додається)

Додаток 1

до наказу відділу освіти

Лисичанської міської ради

від  29.02.2016р. №141

 

Список

учнів-переможців І (регіонального) етапу

 конкурсу «Змагаймося за нове життя»

 

Номінація «Декламація»

1-4 класи

І місце – Михайленко Марія, 1 клас, ЗОШ№6

ІІ місце – Алманова Амалія, 3 клас, ЗОШ№9

5-7 класи

І місце – Ожиговецька Олеся, 5 клас, ЗОШ№6

8-9 класи

І місце – Гвоздкова Анастасія, 8 клас, ЗОШ№7

ІІ місце – Перевьорткіна Анастасія, 9 клас, ЗОШ№7

Мартищенко Ілля, 8 клас, ЛСШ№27

10-11 клас

І місце – Уривська Олена, 11 клас, ЗОШ№6

ІІ місце – Живага Анастасія, 10 клас, ЗОШ№4

 

Номінація «Науково-пошукова робота»

І місце – Олійник Яна, 11 клас, ЗОШ№6

 

Номінація «Аудіовізуальний твір»

І місце  –  група учнів, 8 клас, ЗОШ№6

Черкасова Альбіна

Ярошева Катерина

Брицька Марія

Мустафаєва Карина

Номінація «Інсценізація»

ІІ місце – група учнів, 8 клас, ЗОШ№6

Омельченко Мілана

Геращенко Кирило

ІІ місце   –  група учнів, 9 клас, ЗОШ№3

Яковлева Ганна,

Асташеня  Іван,

Лук’янов  Іван

Номінація «Вокал»

І місце  – Ластовецька Дар’я, 10 клас, ЗОШ№6

ІІ місце – Дахно Ірина, 8 клас, ЗОШ№13

ІІІ місце – Живага Анастасія, 10 клас, ЗОШ№4

 

Номінація «Твір»

І місце  – Маслєнкова Дар’я, 6 клас, ЗОШ№25

ІІ місце – Верзілова Тетяна, 8 клас, ЛСШ№8

Номінація «Малюнок»

1-4 класи

І місце – Солодка Ксенія, 2 клас, ЗОШ№30

ІІ місце – Капінос Аліна, 3 клас, ЗОШ№30

Макодай Аліна, 4 клас, ЗОШ№26

ІІІ місце – Ковальчук Дмитро, 4 клас, ЗОШ№13

Кондратенко Анастасія, 4 клас, НВК

Коліков Володимир, 1 клас, ЗОШ№26

5-8 класи

І місце – Черв’як Юлія, 6 клас, ЗОШ№7

ІІ місце – Мальцева Анастасія, 7 клас, ЗОШ№24

Олійник Дар’я, 5 клас, ЗОШ№2

ІІІ місце – Вишневецька Валерія, , 7 клас, ЗОШ№26

9-11 класи

І місце – Гонтаренко Ірина, 9 клас, ЗОШ№9

ІІ місце – Самородова Єлизавета, 9 клас, ЗОШ№6

Москаленко Діана, 10 клас, ЛСШ№27

ІІІ місце – Борисенко Анастасія, 10 клас, ЛСШ№27

Таранова Валерія, 9  клас, ЗОШ№9



Залишити коментар