Діалогова зустріч з обговорення проблем інклюзивної освіти

Методисти 21.05.2019 Новини Переглядів 284

15 травня 2019 року в місті Сєвєродонецьк в рамках  фестивалю-конкурсу  серед одружених пар з особливими  потребами «Світ без обмежень»  відбулась  Діалогова зустріч «Толерантне суспільство —  яке воно. Що  ми робимо, щоб наступні покоління будували інклюзивне суспільство? Що  нас єднає?». Захід, у якому взяли участь і працівників освіти  Луганської області, був організований  багатосторонньою донорською програмою, яка спільно імплементується чотирма партнерськими агентствами ООН  (ПРООН, ООН жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення і Продовольча та сільськогосподарська  FAO) у співпраці з урядом України.

Учасники зустрічі, а саме Департамент соціального захисту Луганської ОДА, Департамент освіти Луганської ОДА, педагоги Луганської області, учасники конкурсу, громадські організації   приєдналися до обговорення актуальних проблем інклюзивної освіти  регіону.

Цікаві доповіді та майстер-класи лунали від учасників заходу та особливої гості Оксани Кононець – людини з багатьма титулами конкурсів краси дівчат на візочках.  Основним меседжем зустрічі був вислів «Жити, творити  і бути прикладом для інших».

Неймовірні люди та неймовірній події!Залишити коментар