День миру

Методисти 08.10.2019 Заходи, Новини Переглядів 161

У  1981 році Ге1неральною Асамблеєю ООН  проголошено проведення Всесвітнього Дня миру. Генеральна Асамблея закликала людей усього світу у День миру скористатися нагодою утриматися від ворожості, припинити війни  та насилля, прийняти  мирні рішення, укласти мирні угоди.

Згідно з  Указом Президента України від 5 лютого 2002 року День миру щорічно відзначається в нашому місті, як і по всій Україні. В цей День 150 учнів освітній закладів   міста  зібралися біля ЦПРШМ щоб висловити свої дитячі надії,  проголосити свої ідеї досягнення миру на Донбасі.  Феєрична хода  представників закладів «Миру бути!», презентація  асоціацій світу «Жити по- новому: цінності миру!», Арт-шоу символів-асоціацій «Ми прагнемо жити в мирі»,  флешмобом «Мир всім!» – неповний перелік заходів, які відбулися в цей святковий день.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням. Слово «Мир» для нас – це усвідомлена мета, мирне існування і порозуміння і, головне,  це право жити у власній незалежній державі.Залишити коментар