Cемінар вчителів основ здоров’я

Методисти 29.11.2016 Новини Переглядів 748

24 листопада 2016р. в ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся науково-практичний семінар для вчителів основ  здоров’я  «Стрес та екстремальна ситуація» з метою актуалізації  знань педагогів щодо правил надання першої допомоги при надзвичайних ситуаціях, об’єднанні теоретичних знань зазначеної теми з метою застосування на практиці (на уроках та в повсякденному житті).

У  заході брали участь  вчителі міста та методист з основ здоров’я  КУ «Лисичанський методичний центр» Деркунська І.С.

Теоретичну частину семінару було розпочато доповіддю на тему «Стреси в екстремальних ситуаціях», яку підготувала  вчитель основ здоров’я  ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Живага Т.О.

В ході практичної частини семінару присутні мали можливість  переглянути  та ознайомитися з правилами надання першої допомоги при надзвичайних ситуаціях ( Костиря П.О. ,вчитель ЗОШ №27,представники товариства Червоного Хреста) та відвідали тренінг «Стрес в екстремальних ситуаціях» (Живага Т.О.,вчитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ст..№4,7-А клас).

Підводячи підсумки проведення семінару,  учасники високо оцінили творчий нестандартний підхід педагогічного колективу до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи на уроках з основ здоров’я.

Завершився семінар на високому емоційному рівні. Усі  отримали   задоволення від  спілкування.Залишити коментар