Cемінар-практикум для вчителів фізичної культури

Методисти 25.02.2016 Новини Переглядів 790

23 лютого 2016 року в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури міста «Розвиток рухової активності школярів на уроках   фізичної культури. У ході семінару педагоги шукали відповідь на питання:  чому в  сучасних  школярів знижується інтерес до занять спортом? Як залучити дітей до активних занять на уроках фізичної культури?

Практичні поради щодо вирішення цієї актуальної проблеми вчителі отримали у практичній частині семінару. Вчителі ЗОШ№4 Ажипа А.Л. та Волошин В.С. продемонстрували фрагменти  уроку фізкультури  в 4 класі та заняття в тренажерному залі учнів 7 класу.

Приємно  здивували досвідчених колег майстер-класи молодих вчителів фізкультури Доровських А.В. (ЗОШ№5),  Політанська Т. І. ( ЗОШ№7), Бойко С.О. (ЗОШ№9), Савченко Д.В. (ЗОШ№14),  які у ході проведених майстер- класів  запропонували власне бачення сучасного уроку фізкультури, на якому буде цікаво маленьким школярам і  старшокласникам, юнакам і дівчатам.Залишити коментар