Вітаємо переможців обласної олімпіади з історії!

Методисти 23.01.2017 Новини, Олімпіади Переглядів 265

Вітаємо-переможців

Команда ЗНЗ м. Лисичанська успішно виступила в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

ІІ м. – Томайли Елеонора  –  8 клас, КЗЛСШ І-ІІІ ступенів № 8 (вчитель Касатова Ольга Леонідівна)

ІІІ м. – Брицька Марія – 9 клас, ЛЗОШ І-ІІІ ст. № (вчитель Висоцька Анета Нодоріївна)

ІІІ м. – Кафтанов Леонід – 10 клас, Лисичанська багатопрофільна гімназія (вчитель Кулєшова Тетяна Анатоліївна)

ІІІ м. – Щеглаков Іван – 11 клас, Лисичанська багатопрофільна гімназія (вчитель Кулєшова Тетяна Анатоліївна)

Вітаємо переможців і їх вчителів із успіхом! Бажаємо подальших високих досягнень!

Вітаємо переможця обласної олімпіади з екології!

Методисти 19.01.2017 Новини, Олімпіади Переглядів 269

3

Вітаємо учня 10 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею Іллю Одеяненка та його вчителя Олександра Анатолійовича Волошинова із ІІІ місцем у обласній олімпіаді з екології та бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо переможців обласної олімпіади з астрономії!

Методисти 19.01.2017 Новини, Олімпіади Переглядів 307

переможці 3

Успішним став виступ команди юних астрономів ЗНЗ м.Лисичанська в обласній олімпіаді з астрономії:

ІІ місце – Москаленко Діана, учениця 11 класу КЗЛСШ №27 – вчитель Харченко Неля Миколаївна.

ІІІ місце – Савченко Валентин, учень 11 класу ЗОШ №6 – вчитель Монжосова Наталія Вікторівна.

Вітаємо переможців та їх педагогів, бажаємо подальших високих досягнень!

Вітаємо переможців обласної олімпіади з української мови та літератури!

Методисти 19.01.2017 Новини, Олімпіади Переглядів 419

Переможці

Вітаємо команду знавців української мови та літератури ЗНЗ м. Лисичанська із успішним виступом в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади:

ІІІ м. – Дуденко Анастасія – 8 клас, КЗ Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №27 (вчитель Борзенкова Світлана Анатоліївна)

ІІІ м. – Борисенко Марія – 11 клас, КЗ Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №27 (вчитель Борзенкова Світлана Анатоліївна)

ІІІ м. – Логвінова Катерина – 11 клас, Лисичанська загальноосвітня школа №30 (вчитель Щенятська Валентина Вікторівна)

Бажаємо учням і педагогам нових високих досягнень!

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 році

Методисти 11.01.2017 Новини, Олімпіади Переглядів 368

Дата Навчальний предмет, класи
14.01.2017 (субота) Астрономія, 10-11 кл. Історія, 8-11 кл. Укр. мова і література, 8-11 кл.
15.01.2017 (неділя) Математика (І тур), 7-11 кл. Екологія (теор.тур+ захист пр.), 10-11 кл. Німецька мова (І-ІІІ тури), 9-11 кл.Французька мова (І-ІІІ тури), 9-11 кл.
21.01.2017 (субота) Математика (ІІ тур), 7-11 кл. Англійська мова (І-ІІІ тури), 9-11 кл.
22.01.2017 (неділя) Хімія (теор. тур), 8-11 кл. Географія (теор.+пр. тури), 8-11 кл. Рос. мова і література, 9-11 кл.
28.01.2017 (субота) Біологія (теор.+пр. тури), 8-11 кл. Фізика (теор.тур), 8-11 кл. Трудове навч. (теор.тур+захист пр.), 9-11 кл.
29.01.2017 (неділя) Хімія (експер. тур), 8-11 кл. Іноземні мови (говоріння), 9-11 кл. Економіка (теор.+пр. тури), 9-11 кл.
04.02.2017 (субота) Інформатика(СНУ), 9-11 кл. Правознавство, 9-11 кл.
05.02.2017 (неділя) Фізика (практ. тур), 8-11 кл.
11.02.2017 (субота) Інформаційні технології (СНУ), 9-11 кл.