Зустріч керівництва області з обдарованою молоддю Луганщини

Методисти 15.06.2018 Конкурси, МАН, Новини, Олімпіади Переглядів 68

 

14 червня 2018 року відбулася зустріч керівництва Луганської області з учнями-переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів. На заході були присутні губернатор Луганщини Гарбуз Ю.Г., заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Лішик О.П. , директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Стецюк Ю.В., керівництво Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, працівники ЛОІППО.

Відзначено 80 найталановитіших школярів та 17 найуспішніших працівників освіти Луганщини, серед яких:

-2 переможці Міжнародних конкурсів;

-10 переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів;

-2 переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН ;

-5 переможців Всеукраїнського турніру юних правознавців;

-61 переможець обласного етапу предметних олімпіад та конкурсу-захисту  МАН.

Теплі слова привітання губернатора області Гарбуза Ю.Г.  були адресовані  у тому числі й лисичанській обдарованій молоді, яка була представлена переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та ХХІV обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Дипломи і цінні подарунки від керівництва області отримали дванадцять кращіх представників навчальних закладів м Лисичанська: Бабак О., Гєєнко І., Гудима Т., Орєшкова Е., Павлова М., Писана О., Плужник І., Поляков Я., Товмасян М., Топільський А., Шевченко І., Шевчук І.

Перемога учнів в олімпіадах і конкурсах – це результат наполегливої багаторічної діяльності педагогічних  колективів закладів загальної середньої освіти й,  у першу чергу, вчителів-предметників. Цього року святкують перемогу колективи Лисичанської багатопрофільної гімназії, Лисичанського багатопрофільного ліцею,  ЗЗСО №8, 30.

Бажаємо нових перемог нашим учням та плідної роботи їх вчителям!

 

Закінчився обласний етап Всеукраїнських олімпіад-2017. Нові перемоги команди міста.

Методисти 22.02.2018 Новини, Олімпіади Переглядів 136

ІІІмедали+кубок етап Всеукраїнських учнівських олімпіад-2017 закінчився олімпіадою з інформаційних технологій. Вітаємо переможця цієї олімпіади Осінова Євгена, учня 9 класу ЗЗСО№6 і його вчителя Коняхіну Г.О. 

Результативною стала участь команди м.Лисичанська у обласному етапі олімпіади з фізики. Серед переможців:

ІІІ місце  – Снітко Катерина, учениця 8 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії (вчитель Демьяненко О.А.)

ІІІ місце Іванов Микола, учень 9 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії (вчитель Демьяненко О.А.)

ІІІ місцеПірлик Матвій, учень 9 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії (вчитель Демьяненко О.А.)

ІІІ місце – Гніденко Віталій, учень 10 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею (вчитель Сотнікова Л.Ф.) 

ІІІ місце – Кошеленко Кирило, учень 11 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею (вчитель Сотнікова Л.Ф.

Приймають вітання і побажання подальших успіхів переможці олімпіади з російської мови:

ІІІ місце – Євдокименко Денис, учень 9 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії (вчитель Коновалова Н.І.)

ІІ місцеТовмасян Марія, учениця 10 класу Лисичанської спеціалізованої школи №8 (вчитель Науменко В.В.)

ІІІ місце – Баранцев Ярослав, учень Лисичанського багатопрофільного ліцею (вчитель Малік І.Ю.)

П’ять перемог принесли місту і призери обласної олімпіади з трудового навчання. Чекаємо від них нових досягнень.

ІІІ місцеФоменко Ірина, учениця 9 класу НВК “Гарант” (вчитель Кузнєцова С.С.)

ІІІ місце Піддубна Катерина, учениця 10 класу ЗЗСО№5 (вчитель Герасименко О.В.)

ІІІ місцеБистрякова Дар’я, учениця 10 класу ЗЗСО№25 (вчитель Калашник В.М.)

ІІ місцеЄрьоменко Катерина, учениця 11 класу ЗЗСО№25 (вчитель Калашник В.М)

ІІІ місцеВиблова Карина, учениця 11 класу ЗЗСО№4 (вчитель Живага А.В.).

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов, географії, біології та правознавства

Методисти 31.01.2018 Новини, Олімпіади Переглядів 233

27-28 січня у м.Сєвєродонецьк пройшов черговий етап обласних олімпіад з біології, хімії, правознавства, іноземних мов і математики. Високий рівень знань продемонстрували учасники лисичанської команди. Вітаємо переможців та їх вчителів!

Кабакова Дарія Французька мова Гімназія, 11 клас Нестеренко Ірина Вікторівна 87 ІІІ
Гайдукова Аліна Правознавство ЛЗОШ№6, 9 клас Висоцька Анета Нодоріївна 68,5 ІІІ
Хріпун Анастасія Правознавство Ліцей, 9 клас Крижанівська Тетяна Яківна 65,5 ІІІ
Бушуєва Олександра Правознавство ЛЗОШ№6, 11 клас Висоцька Анета Нодоріївна 58 ІІІ
Арсенюк Владислав Біологія ЛЗОШ№25, 9 клас Гончарова Оксана Володимирівна 34 ІІ
Пятушко Руслана Хімія ЛСШ№8, 9 клас Подоляко Лариса Петрівна 33 ІІІ
Мустафаєва Карина Хімія ЛЗОШ№6,10 клас Губанова Анастасія Юріївна 28 ІІІ
Шевченко Ілля Хімія Гімназія,11 клас Рохман Олена Анатоліївна 41,5 ІІ
Плужник Ігор Хімія Ліцей, 11 клас Волошинов Олександр Анатолійович 30,5 ІІІ
Товмасян Марія Англійська мова ЛСШ№8, 10 клас Атабаєва Наталія Михайлівна 91 І
Топільський Артем Географія ЛЗОШ№30, 9 клас Хмелєвська Ірина Миколаївна 41 І
Шевчук Ігор Географія Гімназія,10 клас Денисюк ТетянаВікторівна 48,4 І
Сарайліч Емір Географія ЛЗОШ№14,11 клас Тарасова Ольга Павлівна 53,8 ІІ
Фірсова Юлія Географія Гімназія,11 клас Денисюк ТетянаВікторівна 34,2 ІІІ
Пірлік Матвій Математика Гімназія, 9 клас Коцаренко Олена Володимирівна 24 ІІІ
Нєстєрова Олена Математика Гімназія, 9 клас Коцаренко Олена Володимирівна 23 ІІІ
Прізвище, ім’я учасника Предмет Назва закладу освіти Вчитель, який підготував учнів Бали Місце
Баранцев Ярослав Французька мова Ліцей, 11 клас Бортник Фаїна Миколаївна 90,7 ІІ

 

Вітаємо з перемогою!

Методисти 17.01.2018 Олімпіади Переглядів 219

13-14 січня 2018 року переможці II (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів  прийняли участь у перших предметних олімпіадах III (обласного) етапу олімпіад та здобули перші перемоги:

Павлюкова

Альона

 Історія  Лисичанський багатопрофільний ліцей  8 клас  Крижанівська Тетяна Яківна  47 ІІІ
Оліфіренко Діана  Українська мова та література Лисичанська багатопрофільна гімназія   9 клас Стрєльцова Ірина Василівна 39,5 ІІ
Дуденко Анастасія Українська мова та література КЗ «Лисичанська спеціалізована школа № 27″  9 клас Борзенкова Світлана Анатоліївна 34 ІІІ
Баранцев

Ярослав

 Українська мова та література  Лисичанський багатопрофільний ліцей  11 клас  Левадна Світлана Петрівна  55,25 ІІІ
Томайли Елеонора Історія Лисичанська спеціалізована школа №8     9 клас Касатова Ольга Леонідівна 54,5 ІІІ
Брицька

Марія

 Історія  Лисичанська загальноосвітня школа №6    10 клас  Висоцька Анета Надоріївна  72 ІІ
Сарайліч

Емір

 Історія  Лисичанська загальноосвітня школа №14    11 клас  Коржак Алла Петрівна  73 ІІ
Бушуєва Олександра Історія Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6  11 клас Панасенко Олена Павлівна 58 ІІІ
Кафанов Леонід Історія Лисичанська багатопрофільна гімназія   11 клас Кулєшова Тетяна Анатоліївна 54 ІІІ
Бабак

Олена

 Економіка  Лисичанський багатопрофільний ліцей   11 клас  Курдіман Олена Василівна  54,5 ІІІ
Фірсова

Юлія

 Економіка  Багатопрофільна гімназія  Денисюк Тетяна Вікторівна  41 ІІІ
Прізвище, ім’я учасника Предмет Назва закладу освіти Вчитель, який підготував учнів Бали Місце
Павлюкова

Альона

Українська мова та література Лисичанський багатопрофільний ліцей  8 клас Щербак Любов Дмитрівна 37,75 ІІ

За результатами I – III турів (без говоріння) олімпіади з французької мови Баранцев Ярослав, учень 11 класу Лисичанського багатопрофільного ліцею (вчитель Бортник Ф.М.) набрав найбільшу кількість балів серед учасників олімпіади,   другу позицію займає учениця 11 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії    Кабакова Дар’я (вчитель Нестеренко Ірина Вікторівна ),  третю позицію займають учениця  9 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Гайдукова Аліна (вчитель Мельнікова Євгенія Миколаївна) та учень 10 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії     Діденко Артем (вчитель Кузнецова Євгенія Олександрівна).

Честь міста на III етапі олімпіад також захищали Величко Данило (НВК «Гарант»), Тичиніна Ганна (ЗОШ №13), Фень Ліна (ЗОШ №7), Пелюх Катерина (ліцей), Самородова Єлизавета (ЗОШ №6), Іванова Юлія (ЗОШ №5), Гудима Тетяна (ліцей), Музика Ілля (гімназія), Шаров Мирослав (СШ №8), Шевчук Ігор (гімназія).

Результати з фізики (теоретичний тур) не визначені.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017 року

Методисти 13.11.2017 Олімпіади Переглядів 1123

 

Дата Предмет Результати
11.11.2017 Математика  6 клас  7 клас  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Російська мова та література  9 клас  10 клас  11 клас
12.11.2017 Німецька мова  8 клас  9 клас  10 клас 11 клас
Французька мова  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Обслуговуюча праця  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Технічна праця  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
18.11.2017 Історія  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
19.11.2017 Англійська мова  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Фізика  7 клас  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
25.11.2017 Українська мова і література  7 клас  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
26.11.2017 Хімія  7 клас  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Астрономія  10 клас  11 клас
02.12.2017 Біологія  8 клас   9 клас   10 клас   11 клас
Економіка  11 клас
09.12.20117 Географія  8 клас  9 клас   10 клас   11 клас
10.12.2017 Правознавство  9 клас  10 клас   11 клас
Інформатика  8-9 клас   10 клас   11 клас
16.12.2017 Екологія  10 клас   11 клас
17.12.2017 Інформаційні технології  8 клас   9 клас  10 клас  11 клас

Новi сторiнки wikilic

Новини ліцею