Нагородження переможців олімпіад, конкурсів та турнірів

Методисти 04.06.2020 Новини, Олімпіади Переглядів 111

Традиційними для освітян і обдарованих учнів Лисичанська стали щорічні зустрічі  керівництва міста з учнями-переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів. Але цього року пандемія COVID-19 внесла корективи в плани таких заходів. Учнів та вчителів було нагороджено заочно цінними подарунками та грошовими винагородами, на що міська рада виділила 60 тис. гривень.

Відзначено 64 найталановитіших учнів та 48 найуспішніших працівників освіти Лисичанська, серед яких:

–  35  учнів, що є переможцями III етапу Всеукраїнських предметних олімпіад;

– 26 переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН;

–  12 переможців обласних етапів Всеукраїнських конкурсів учнівської творчості;

– 1 переможЩеглакова2Тимченко Данилоець Усеукраїнського Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка;

Серед переможців учениця Лисичанської багатопрофільної гімназії Щеглакова Дар’я, яка стала переможцем Усеукраїнського Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і посіла ІІ місце в III етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,

Учень ЗЗСО№5  Єрьоменко Андрій  посів І місце у  III етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови та ІІІ  місце – в олімпіаді з англійської мови, став переможцем ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (І місце).ЗЗСО №5 Єрьоменко А.

Продовжує отримувати перемоги й учень 8 класу Лисичанської спеціалізованої школи №8 Тимченко Данило, який став переможцем обласних етапів олімпіад з математики, фізики та інформатики.

Перемога учнів в олімпіадах і конкурсах – це результат наполегливої багаторічної діяльності педагогічних  колективів закладів загальної середньої освіти й,  у першу чергу, вчителів-предметників. Цього року святкують перемогу колективи Лисичанської багатопрофільної гімназії, Лисичанського багатопрофільного ліцею, НВК «Гарант»,  КЗ «ЛСШ№8», і ЗЗСО №6, які підготували найефективніші команди учасників і переможців олімпіад, конкурсів та турнірів.

За високий професіоналізм та компетентність дякуємо вчителям, серед яких  Тетяна П’ятих  і  Тетяна Денисюк (Лисичанська багатопрофільна гімназія),  Римма Тельпарі (ЗЗСО№5), Ганна Коняхіна (ЗЗСО№6), Лариса Сотнікова та Ольга Дунаєва (Лисичанський багатопрофільний  ліцей) і Вадим Боровський (ЛСШ№27).

Щира подяка учням – переможцям за високу результативність та гідну презентацію міста на рівні області.

Вітаємо учнів та вчителів, бажаємо натхнення, успіхів і подальших перемог!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Методисти 23.01.2020 Новини, Олімпіади Переглядів 255

Підведено перші підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, російської мови, історії. Вітаємо наших переможців та їх вчителів і бажаємо їм подальших успіхів!

Прізвище, ім’я учасника Предмет Назва закладу освіти Вчитель, який підготував учнів Бали Місце
Попова Катерина Історія  ЗЗСО№6 Висоцька А.Н. 55 ІІІ
Борисенко Максим Історія ліцей Чубук С.В. 52 ІІІ
Євдокименко    Денис Російська мова гімназія Коновалова Н.І. 43 ІІ
Метасьова Орина Екологія  ЗЗСО№13 Соломко Ю.В. 79,7 ІІІ
Честних Діана Географія гімназія Денисюк Т.В. 35 ІІ
Юрков Вячеслав Географія гімназія Денисюк Т.В. 42 ІІ
Сушкова Вікторія Біологія ЗЗСО№12 Чоботова В.П. 52 ІІ
Ніколаєнко Катерина Біологія ліцей Авілова Н.В. 64.5 ІІІ
Ромашина Валерія Правознавство ЗЗСО№14 Коржак А.П. 45 ІІ
Борисенко Максим Правознавство ліцей Крижанівська Т.Я. 55.5 ІІ
Тимченко Данило  Математика ЛСШ№8 Миргородська О.В. 28 ІІ
Щеглакова Дар’я   Укр.мова та література гімназія П’ятих Т.Г. 46.25 ІІ
Якіна Наталія Укр.мова та література ЛСШ№8 Усцова В.В. 43.9 ІІІ
Меренік Поліна Укр.мова та література ЗЗСО№6 Коняхіна Г.О. 41.4 ІІІ
Заика Софія Укр.мова та література гімназія Стрєльцова І.В. 44.35 ІІ
Павлюкова Альона Укр.мова та література ліцей Щербак Л.Д. 41.25 ІІІ
Хрипун Анастасія Економіка ліцей Курдіман О.В. 51 ІІ
Афоніна Діана Хімія ЗЗСО№5 Колесник Т.В. 42,5 ІІ
Стрижак Семен Хімія ліцей Волошинов О.А. 27,25 ІІ
Тимченко Данило Інформатика ЛСШ№8 Махницький П.В. 245 ІІ
Осінов Євген Інформатика ЗЗСО№6 Коняхіна Г.О. 257 ІІ
Лєонов Валерій  Трудове навчання ЗЗСО№2 Мостіпанов І.М. 84,5 ІІІ 
Боровський Денис Трудове навчання ЛСШ№27 Боровський В.В. 109 І
Рудник Данило Трудове навчання ЗЗСО№14 Ломакін С.О. 97 ІІ
Неволін Кирило Трудове навчання ЛСШ№27 Боровський В.В.  94,5 ІІІ 
Цуркану Альона Трудове навчання ЗЗСО№25 Калашник В.М. 87 ІІІ
Бондаренко Антон Французька мова гімназія Нестеренко І.В. 71 ІІ
Лопатіна Аліна Німецька мова гімназія Антоневич Л.Т. 78,6 ІІ
Єрьоменко Андрій  Німецька мова ЗЗСО№5 Тельпарі Р.В. 95,3 І
Коломоєць Євгенія Англійська мова НВК “Гарант” Мохналь М.О. 70,2 ІІІ
Григорова Вероніка Англійська мова ЛСШ№8 Цуканова О.В. 70 ІІІ
Єрьоменко Андрій  Англійська мова ЗЗСО№8 Тельпарі Р.В. 70 ІІІ
Пономарьова Катерина Англійська мова ЛСШ№8 Атабаєва Н.М. 69,5 ІІІ
Томайли Елеонора Англійська мова ЛСШ№8 Атабаєва Н.М. 90,17 ІІІ
Тимченко Данило Фізика ЛСШ№8 Галенко А.М. 37,5 ІІІ
Лесний  Дмитро Фізика ліцей Сотнікова Л.Ф. 36,5 ІІ
Снітко Катерина Фізика гімназія Дем’яненко О.А. 23 ІІІ
Пірлік Матвій Фізика гімназія Дем’яненко О.А. 32 ІІ
Танцура Катерина Фізика ліцей Сотнікова Л.Ф. 25,25 ІІІ
Афоніна Діана Інформ. технології ЗЗСО№5 Герасименко О.В. 43,54 ІІІ
Осінов Євген Інформ. технології ЗЗСО№5 Коняхіна Г.О. 53,5 ІІІ

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Методисти 09.11.2019 Новини, Олімпіади Переглядів 962

Дата Предмет Результати
09.11.2019-10.11.2019 Українська мова та література  7 клас  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
 Географія  8 клас  9 клас   10 клас   11 клас
Англійська мова  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
16.11.2019-17.11.2019 Фізика  7 клас  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
 Історія  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Обслуговуюча праця  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Технічна праця  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
23.11.2019-24.11.2019 Математика  6 клас  7 клас  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Німецька мова  8 клас  9 клас  10 клас
Французька мава  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Хімія  7 клас  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
30.11.2019-01.12.2019  Біологія  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
 Економіка  11 клас
 Астрономія  10 клас  11 клас
07.12.2019-08.12.2019 Інформаційні технології  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Екологія  10 клас  11 клас
Правознавство  9 клас  10 клас  11 клас
14.12.2019 Інформатика  8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
 Російська мова та література  9 клас  10 клас  11 клас

Вітаємо переможця IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Методисти 29.03.2019 Новини, Олімпіади Переглядів 459

антонБондаренко Антон, учень 9 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії, сьогодні повертається з м.Ужгорода, де проходив IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови. За підсумками цього етапу Антон посів ІІІ місце. Вітаємо переможця і його вчителів – Нестеренко Ірину Вікторівну і Кузнєцову Євгенію Олександрівну – з важливою і значною перемогою.

Зичимо подальших навчальних здобутків!

Вітаємо перших переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Методисти 28.01.2019 Новини, Олімпіади Переглядів 871

Підведено перші підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, екології, технічної і обслуговуючої праці, української мови, географії. Вітаємо наших переможців та їх вчителів і бажаємо їм подальших успіхів!

Прізвище, ім’я учасника Предмет Назва закладу освіти Вчитель, який підготував учнів Бали Предмет
БаранніковМаксим Економіка гімназія Денісюк Т.В 36 ІІ
Ложечка Поліна Обслуговуюча праця ЛЗОШ№6 Леонтьєва І.В. 55 ІІІ
Таранська Світлана Обслуговуюча праця ЛЗОШ№4 Живага Т.О. 56,5 ІІІ
Бандуров Руслан Технічна праця ЛЗОШ№4 Літовка Є.Ю. 49 ІІ
Честних Діана Географія гімназія Денисюк Т.В. 45 І
Григорова Вероніка  Географія  ЛСШ№8  Метлицька О.П.  40,5  ІІ
Топільський Артем  Географія  ЛЗОШ№30  Хмелевська І.М.  31 ІІІ
 Бородіна Катерина  Географія  ЛЗОШ№6  Висоцька А.Н.  26,5  ІІІ
Шевчук Ігор Географія гімназія Денисюк Л.В. 32,5 ІІІ
Полтавська Поліна Українська мова і література ЛСШ№27 Борзенкова С.А. 27,25 ІІІ
Дуденко Анастасія Українська мова і література ЛСШ№27 Борзенкова С.А. 34,6 ІІ
Оліфіренко Діана Українська мова і література гімназія П’ятих Т.Г. 32,75 ІІІ
Брицька Марія Українська мова і література ЛЗОШ№6 Коняхіна Г.О. 34,75 ІІІ