Конкурс фахової майстерності “Учитель року – 2022″

Спільнота консультантів 30.11.2021 Новини конкурсу Переглядів 77

1-163Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації від 19.10.2021р. № 164 «Про проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» міським територіальним громадам надіслано графік проведення професійних випробувань відбіркового етапу конкурсу у грудні 2021 року, інформація щодо умов і порядку проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», графік онлайн-нарад щодо умов та порядку проведення професійних змагань.

Учасникам фахового конкурсу “Учитель року – 2022″ можна отримати необхідні матеріали за посиланнями:

Умови і порядок проведення першого туру

Графік проведення професійних випробувань відбіркового етапу конкурсу

Графік онлайн-нарад щодо умов та порядку проведення професійних змагань

 

Оприлюднено список учасників І (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2022″

Спільнота консультантів 25.11.2021 Новини конкурсу Переглядів 481

Учитель-року_1-768x310На сторінках сайту Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти оприлюднено списки учасників І (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2022″. Чотири райони Луганської області представляють 64 вчителя, серед яких 24 учасника від Сєвєродонецького району.

Перший тур конкурсу у номінаціях «Бioлогія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства» пройде серед педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти протягом грудня 2021 року – лютого 2022 року із дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Для участі від Лисичанської територіальної громади зареєструвались 9 учасників.

Номінація “Біологія” – Беденко Олег Геннадійович (НВК “Гарант”), Воротинцева Наталія Іванівна (ЗЗСО№30), Семеніхіна Вікторія Віталіївна (ЛСШ№8), Бур’янова Тетяна Юріївна (ЗЗСО№3).

Номінація “Мистецтво” – Вановська Вікторія Анатоліївна (ЗЗСО№4), Кравченко Кароліна Вадимівна (ЗОШ с.Лисичанське), 

Номінація “Інформатика” – Бориско Сергій Вадимович (ЗЗСО№26), Камінська Олена Миколаївна (ЗЗСО№13), Літовка 

Євген Юрійович (ЗЗСО№4).

Бажаємо успіхів та перемог нашим колегам!

oycqegebp
rlnsmsm
ujvhmri
tigdjapx
kxixikv
razdoucy
ikltvzfy
kibinchqm
nlshqvxis
nttlksdvyu
zfqpfniu
oeywgoreax
yggwxyjhgz
eevgfqebm
ibqwbyz