Буккросинг крокує Лисичанськом

Методисти 03.01.2020 Новини Переглядів 156

У новорічні святкові дні завжди трапляються дива,  розпочинаются  нові справи та оригінальні проекти. От і ми, колективи Дошкільного навчального закладу  №8 «Світлячок» та КЗ «ЛСШ I-III ступенів  №27»,  вирішили не відставати і разом розпочали нову справу під назвою «БУККРОСИНГ».

Буккросинг – процес, при якому люди обмінюються книжками, і тим самим популяризують культ читання: будь-хто, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці  або спеціальному будиночку для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та, у свою чергу,  повинна повторити процес. Ця практика є дуже популярною в Європі, Америці, в багатьох містах Україні, а тепер і у Лисичанську.

Батьки вихованців закладу №8 «Світлячок» виготовили  будиночок для книг.  За сприяння КП «ЛЖЕК№5» будиночок був встановлений на території скверу 10-річчя Незалежності України.

3 січня 2020 року вихованці дошкільних закладів «Світлячок», «Іскорка», «Чайка», а також учні школи №27 завітали до скверу на святкову програму «Буккросинг крокує Лисичанськом», під час якої будиночок для книг був урочисто відкритий.

Тепер у кожного мешканця мікрорайону ГТВ є можливість долучитися до міжнародного руху БУККРОСИНГ.

Читайте із задоволенням! Читайте, це корисно і модно!!!Залишити коментар