Блискуча перемога!

Методисти 26.03.2019 Конкурси Переглядів 479

 З великим хвилюванням прямувала наша команда «231 розряд» Лисичанської спеціалізованої школи №8 для участі у обласному етапі   Турніру юних журналістів до м.Рубіжне. Чому саме «231 розряд»? Це абревіатура імен членів нашої команди минулого року. Тоді, перебуваючи в захваті від турніру, в якому ми приймаи участь вперше, ми отримали величезне задоволення, тож вирішили зробити цю назву приємною традицією, символом, який би нагадував про ці світлі емоції і допомагав досягати нових вершин.

   І справді так сталося! Ми наполегливо готувалися, залишалися після уроків, ретельно опрацьовували завдання, бо знали: маємо перемогти. Я впевнена, що кожен з нас проробив надзвичайну роботу над собою, вклав багато сил і часу заради спільної мети.

   Нарешті ми тут! Серед інших команд, гідних суперників. Аби досягти результату, треба було працювати разом, і я дякую кожному за надзвичайну підтримку. Ми піднімали запитання, оцінювали суперників, спростовували зауваження, доводили власну точку зору, дискутували. Це було так яскраво, так насичено, так драйвово!

   Ми вибороли І місце!

   А також я нагороджена дипломом за зайняте І місце в обласному турнірі юних журналістів у особистій першості «Найкращий доповідач».

   Ольга Керносенко нагороджена дипломом за зайняте ІІ місце в обласному турнірі юних журналістів у особистій першості «Найкращий опонент».

   Тепер я, Ольга Керносенко та Пятушко Руслана маємо можливість взяти участь у Всеукраїнському Турнірі юних журналістів, що вже зовсім скоро відбудеться у Сумах.

   Слів не вистачає, щоб розділити той захват, те надзвичайне задоволення, яке я відчуваю! Командо «231 розряд», Оля Керносенко, Ілля Єгоров, Руслана Пятушко та наша наставниця Наталія Вікторівна, ви – найкращі!

Тетяна УдоденкоЗалишити коментар