Благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая

Методисти 21.12.2019 Заходи Переглядів 566

Напередодні ДняP1051866 Святого Миколая  Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської мололоді проводив Благодійний  ярмарок для дітей Лисичанська.

Центр вже традиційно проводить ярмарки до головних свят. Зібрані кошти йдуть на підтримку дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин, а також тих, хто потребує коштовного лікування. Ми співпрацюємо зі службою у справах дітей, яка орієнтує нас на родини, які потребують допомоги. Ось і цього року подарунки від Святого Миколая отримали діти-сироти з родини Забоєвих (ЗЗСО №18).

Кожного року напередодні свята, керівники гуртків та їх вихованці виробляють святкові сувеніри. Але це не тільки наша справа. Всі школярі міста та їх батьки долучилися до роботи. На ярмарок були виставлені поробки, надані на міський конкурс “Зимові фантазії”.

У цьому році було дуже багато охочих придбати ексклюзивні сувеніри і прикраси до НовIMG_20191219_112828P1051886ого року. Перехожі залюбки купували вироби, зроблені власноруч, з душею. До речі, сувеніри handmade дуже цікаві, сучасні та завжди модні.

Ярмарок був вдалим, ми заробили 4400 гривень! Сім’я Забоєвих отримала продуктові пакети, ласощі та канцелярські товари.

Ми дуже вдячні всім, хто купував новорічні сувеніри, а особливо тим, хто давав гроші просто так на добру справу.  Особлива подяка  учасникам міського конкурсу “Зимові фантазії”!

Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді


Залишити коментар