Бінарне заняття в дитячому садку “Дюймовочка”

Методисти 08.02.2019 Новини Переглядів 217

З метою ознайомлення  дошкільників із взаємодією різних видів мистецтва  через казковий образ Баби Яги, вихователем старшої групи «Капітошка» Чікаловою О. О. та музичним керівником Яшиною О. О. в дитячому садку №3 «Дюймовочка» було проведено бінарне заняття   «Образ Баби Яги в мистецтві».

З перших хвилин заняття вихованці та гості поринули в цікавий та захоплюючий світ казки та мистецтва. Діти з захопленням слухали  музичні твори М.П.Мусоргського «Избушка на курьих ножках», П.І.Чайковського «Баба Яга» (у виконанні симфонічного оркестру); побачили роботу диригента та створили свій власний шумовий оркестр.  В художній галереї дошкільники розглянули репродукції картин «Баба Яга» В.М.Васнецова, А.М.Бенуа, Н.Н.Каразіна; побачили, як по різному майстри художнього мистецтва відображають  казковий персонаж.

Сюрпризним моментом для дітей стала поява «справжньої» Баби Яги. Вона бешкетувала, співала, танцювала разом із дошкільнятами, виконувала логоритмічні вправи. Дітям дуже сподобалась подорож  у різноманітний світ мистецтва, але найцікавішим моментом була експериментальна діяльність. В казковій лабораторії маленькі дослідники вчилися виготовляти парфуми.  В ході експерименту  гості відчували приємні аромати сухих трав та цитрусових, які наповнили музичну залу.

Наприкінці заняття Баба Яга та всі присутні отримали  подарунки-мішечки з сухими парфумами, виготовлені дітьми.

Вихователь та музичний керівник досягли  мети, яку ставили на початку заняття, та довели, що взаємозв’язок двох педагогів під час освітньої діяльності є не тільки ефективним, але й цікавим досвідом для дітей і самих вихователів.Залишити коментар