Безпечний дошкільний заклад

Методисти 28.11.2017 Новини Переглядів 701

        23.11.2017 р. в дошкільному навчальному закладі № 5 «Усмішка» відбувся міський семінар-практикум для керівників дошкільних закладів за темою «Безпечний дошкільний заклад». У заході також взяли участь головний спеціаліст міського відділу освіти Лагдан Н.В., завідувач КУ «Лисичанський методичний центр» Карпова Є.В. та методист з дошкільної освіти Грушевська І.В.

Девізом семінару стало гасло: «Ми маємо зробити все для того, щоб кожна дитина була здоровою та постійно перебувала в безпечних умовах».

У рамках семінару були розглянуті аспекти безпечної життєдіяльності дітей в дошкільному закладі, питання компетентності керівника у створенні безпечного середовища, організації роботи з навчання, перевірки знань та контролю за роботою персоналу. Лопатіна Т.М., завідувач ДНЗ та  модератор брейнстормінгу (мозкового штурму), який був застосований під час практичної роботи , спонукала учасників семінару  до пошуку цікавих дієвих ідей для забезпечення щоденної фізичної, психологічної та соціальної безпеки дітей. Результатом роботи  стало виведення покрокового алгоритму діяльності керівника щодо створення безпечного дошкільного закладу.

Учасниками заходу були розглянуті зміни до Закону України «Про освіту» у галузі дошкільної освіти.Залишити коментар