Аукціон педагогічних ідей

Методисти 26.03.2018 Новини Переглядів 1034

22 березня на базі ЗДО №10 «Малятко» відбулася презентація досвіду роботи вихователів – методистів та вихователів, які атестуються у 2017-2018 навчальному році.

Досвід педагогів ЗДО «Світлячок», «Іскорка», «Шпачок», «Струмочок», «Червона шапочка», «Росинка»,  «Ромашка» був представлений молодим спеціалістам нашого міста, та  членам міської атестаційної комісії : Карповій Є.В., Грушевській І.В., Кравченко О.В.

Презентація досвіду відбувалась у формі  аукціону, лотами якого  були  педагогічні інновації.

Досвідчені вихователі щедро поділились своїми знахідками і відкриттями, ідеями та секретами педагогічної майстерності, підготувавши  презентації, майстер- класи, мовленнєві ігри,  фрагменти занять тощо. Цікаво було спостерігати,  як дорослі радіють іграм з піском і знайомляться з технологією «Сендплей». Не були забуті розвиваючи  методики та технології: ТРВЗ, коректурні таблиці Н.В.Гавриш,  М.Монтессорі, «Логіки світу» І.Стеценко.

Безумовно,  всі представлені  лоти стали  в нагоді вихователям, які тільки починають свій шлях в дошкільній освіті.

Аукціон педагогічних ідей довів,  що в нашому місті працюють творчі, цілеспрямовані педагоги, для яких праця є не тільки джерелом існування, але й джерелом радості, сенсу життя.Залишити коментар