Обласний інформаційний відкритий конкурс «Infotech» – 2021

Методисти 04.02.2021 Конкурси, МАН Переглядів 113

Не зважаючи на складну ситуацію, яка склалася у країні в умовах пандемії COVID-19, 30-31 січня 2021 року відбувся обласний інформаційний відкритий конкурс «Infotech», ініціаторами якого щорічно виступає ЛОМАНУМ.  Конкурс відбувся в онлайн форматі. У заході брали участь 38 учасників з територіальних громад Рубіжного, Марківки, Попасної, Чмирівки, військово цивільних адміністрацій Сєвєродонецька, Лисичанська; серед них 14 учасників – представники Лисичанська.

Конкурс проводився у два етапи в трьох номінаціях «Office», «Web-дизайн» та «Програмний продукт».

На першому етапі в номінації «Office»конкурсанти повинні були створити документ Word для розсилки платіжок за газ для платників. На другому етапі учасники захистили домашні завдання, в яких необхідно було створити мотивуючу анімацію у програмі PowerPoint на тему «Сучасні проблеми суспільства» під керівництвом своїх наставників, використовуючи різноманітні візуальні ефекти.

Номінація «Web-дизайн» передбачала створення сайту, присвяченого запобіганню поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2. Сайт мав розкривати загальну інформацію про хворобу, містити методичні рекомендації щодо запобігання захворюванню, ілюстрації, корисні посилання для лікарів, карантинні заходи та інші дані.

У номінації «Програмний продукт» конкурсантам було запропоновано розробити програму «Планувальник подій» з використанням однієї з сучасних мов програмування. Вона повинна була дозволяти користувачу заносити дату та час події в календар.Розроблений програмний продукт у дії, та підсумковий результат завдання учасники конкурсу продемонстрували журі під час захисту.

Оцінювало обласний конкурс інформаційних технологій компетентне журі у складі викладачів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне) Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є. Порай-Кошиці, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка на чолі з завідувачем кафедри вищої математики та комп’ютерних технологій Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне) Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Сітак Іриною Вікторівною.

І місце в номінації “Програмний продукт” посів Сорокін Вадим Сергійович, учень 11 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії Лисичанської воєнно-цивільної адміністрації Луганської області. Керівник – Вітік Антон Юрійович, вчитель інформатики Лисичанської багатопрофільної гімназії Лисичанської воєнно-цивільної адміністрації Луганської області.

Сподіваємося, що цінні знання та навички, отримані конкурсантами стануть у нагоді під час подальшого вивчення комп’ютерних дисциплін та участі у Всеукраїнських конкурсах з інформаційних технологій. Бажаємо учасникам не втрачати запал та цікавість до науки, а також успіхів у майбутньому!Залишити коментар