20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Методисти 23.02.2021 Заходи Переглядів 36

1Щорічно, 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.  Цей пам’ятний день встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

20 лютого у рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у закладах загальної середньої освіти міста проведені тематичні заходи: часи-реквієми, тематичні книжкові виставки, зустрічі з воїнами, класні години тощо. Учні ЗЗСО №6 долучилися до Всеукраїнської тихої акції «Янголи пам’яті», у знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. У закладі відбулися виховні заходи Сотні «Гідності хай промінь не згасає!»,  “Україна -територія гідності і свободи”,    флешмоб «Зав’яжи стрічку Пам’яті на честь Героїв», прослуховування пісні-реквієму Небесної Сотні “Пливе кача” та перегляд тематичного фільму “Янголи майдану”.

У ЗЗСО №18 проведені Уроки звитяги «Небесна сотня. Герої не вмирають»,  інформаційні хвилинки “Герої нашого часу”,  акція “Свічка пам’яті”. У ЗЗСО №25  пройшла акція “Янголи пам’яті” на вшанування Героїв Небесної сотні.

Проведення таких заходів дає змогу кожному учню  усвідомити, що  герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищаючи наше з вами право на вільне життя.Залишити коментар