Участь у проєкті “Підвищення якості дошкільної освіти в Україні” дошкілля Лисичанська

Методисти 10.02.2020 Новини Переглядів 68

30 січня в закладі дошкільної освіти № 14 «Теремок» був проведений навчально-практичний тренінг для педагогічних працівників міста «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», який провели Ірина Грушевська, методист з дошкільної освіти КУ «Лисичанський методичний центр» та Тетяна Бражникова, завідувач ЗДО №8 «Світлячок».

Захід проходив в рамках проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні», який спрямований на підвищення обізнаності педагогічних працівників щодо критеріїв якості дошкільної освіти з використанням Європейської рамки якості дошкільної освіти та триватиме з жовтня 2019 року по березень 2020 року. Проєкт реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ). До участі в проєкті долучені 16 закладів дошкільної освіти Луганської області.

Програма тренінгу була актуальною, цікавою, насиченою. Учасники ознайомилися з роллю освітньої програми, що має педагогічні цілі, цінності й підходи, які дозволяють дітям повністю розкрити свій потенціал; обговорили рекомендації ЄС щодо забезпечення доступності та інклюзивності;  підтримки педагогічних кадрів;  погляди на якісну освіту всіх учасників освітнього процесу.

Ураховуючи вищезазначене, можна зробити висновок, що існує велика потреба в розробленні спільного бачення якості дошкільної освіти та посиленні поінформованості щодо показників якісної дошкільної освіти в усіх учасників освітнього процесу. Захід проводився в позитивній і дружній атмосфері.Залишити коментар