Методисти 13.11.2019 Віртуальний кабінет психолога, Новини Переглядів 232

Напередодні щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», 13 листопада 2019 року на базі КУ«Лисичанський методичний центр» відбувся науково-практичний семінар «Взаємодія школи, сектору ювенальної превенції поліції та служби у справах дітей» для прIMG_20191113_103632ацівників психологічної служби закладів освіти.
З учасниками семінару працювали методист методичного центру Олена Кравченко, спеціалісти КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Ольга Істоміна та Марина Махницька, спеціаліст служби у справах дітей Лисичанської міської ради Анжеліка Столярова, інспектор з ювенальної превенції Лисичанської ВП Тетяна Сіроштан.
Під час заходу учасники активно обговорювали теоретичні та практичні аспекти застосування міжвідомчого підходу у розв’язанні питань соціального захисту дітей. Закріпили знання законодавчих засад надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
У ході навчання були обговорені також нові форми взаємодії центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в напрямку діагностування та забезпечення основних потреб дітей, у тому числі сприяння поверненню їх в сім’ї.
Учасники семінару обговорили стан справ та проблемні питання у сфері запобігання насильствам в сім’ї щодо дітей. Особливу увагу було зосереджено на необхідності своєчасного виявлення сімей, умови проживання та виховання в яких можуть становити загрозу для життя та здоров’я дітей, принципового реагування на факти насильства щодо них та надання якісної допомоги дітям, які постраждали від таких дій.
Напрацювання та пропозиції, що були сформульовані в рамках обговорення, сприятимуть покращенню взаємодії відповідних структур у розв’язанні питань захисту прав дітей.Залишити коментар