Тренінг з медіакомпетентності для вчителів

Методисти 19.03.2019 Новини Переглядів 680

18 березня 2019 року на базі ЗЗСО №13 для вчителів закладів освіти пройшов тренінг «Медіаграмотність_Як продати м’ясо кенгуру?». Навчання проходило під керівництвом тренера з медіаосвіти Катерини Ярової, вчителя початкових класів ЗЗСО№13. 

Педагоги, що виявили бажання взяти участь у тренінгу, з’ясували причини актуальності цього питання в Україні, розкрили зміст поняття «інформація», «пропаганда», «факт», дізнались про важливість дотримання критичного відношення до медіа, вчилися протистояти фейкам і маніпуляціям, які містять сучасні засоби інформації.

Тренінг проходив в інтерактивній формі, що дало можливість кожному вчителю брати участь в обговореннях, модельних дидактичних іграх та вправах. Саме завдяки ним, учасники ознайомилися з ключовими компонентами медіаосвітнього підходу, а саме: використанням медіаповідомлень під час комунікації, впливом медіа на процес навчання та виховання, розвитком фахової медіакомпетентності педагога, аналізом джерел, аудиторними та позакласними формами роботи з медіа.
Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в країні, проходить за підтримки Академії української преси. Залишити коментар